Technology

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 14:53 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20 dokonał się wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się niezwykle głośno i wciąż jest to jeden z głównych tematów wśród wszelkich tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, w oparciu upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media informują, że jeżeli tylko Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili definitywnie swoją okazję. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para poruszyła także sprawę samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 ekspertów interpretujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed emisją. Eksperci, w tym poprzedni sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz Meghan Markle zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio w przybliżeniu milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Biorąc pod uwagę szokujące rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bezsprzecznie można stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością często analizowany.

Zostaw komentarz