Pojawi się wkrótce najświeższy system weryfikacji na Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi może okazać się wyraźnie bardziej zawiłe!

09.06.2021, 14:00 0 komentarzy
Pojawi się wkrótce najświeższy system weryfikacji na Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi może okazać się wyraźnie bardziej zawiłe!

Fani produkcji filmowych a także odcinkowych produkcji są delikatnie zdenerwowani, gdyż ze świata Internetu spływają słabe komunikaty. Platforma internetowa VOD znana także jako Netflix myśli o tym aby zakazać swoim płatnikom podzielność kont. Była to do chwili obecnej niesamowicie komfortowa i niezwykle znana funkcjonalność. Za pojedynczy abonament opłaty reguluje dużo abonentów i mają możliwość oni mieszkać w różnych budynkach. Ostatecznie strona internetowa z VOD Netflix nie zapowiedziała dogłębnego zakazu kont dzielenia, jednak zdecydowała zaprezentować pewne utrudnienie. Netflix platforma internetowa VOD planuje to by powstrzymać kont rozdzielanie klientom, którzy nie pomieszkują w jednym budynku. Widnieć będzie obwieszczenie na ekranach telewizorów, które wymusi na konsumencie uwierzytelnienie tego, że to on jest właścicielem głównym. Potentat wśród internetowych portali VOD planuje przesłać potwierdzający ciąg znaków na podany adres zamieszkania albo telefoniczny numer. W takim przypadku osoby korzystające z abonamentu muszą o tym wiedzieć, że się pojawią zmiany w korzystaniu z serwisu internetowego VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz