Technology

Niewesołe zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za słaba na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

27.05.2021, 11:01 0 komentarzy
Niewesołe zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za słaba na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

Trzeba to zrozumieć, iż nasza ojczyzna zazwyczaj nie zadziwiała widzów w okresie turnieju Eurowizji. Naszym najpotężniejszym sukcesem najczęściej jest kwalifikacja do konkursowego finału, w którym zdobywaliśmy końcowe pozycje. Eurowizję odwołano zeszłego roku, ponieważ panowała pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie jedynie Stary Kontynent, lecz także resztę świata. Ambasadorem naszego kraju na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał chęć podekscytować sympatyków muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wyboru reprezentanta naszego kraju sporo ekspertów nie było uradowanych, jednakże w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda że ponownie byliśmy zmuszeni rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski, który reprezentował nas podczas turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i z tego powodu został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Widzowie z naszego kraju bez najmniejszych wątpliwości są już niezwykle znudzeni tego rodzaju wynikiem. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że "The Ride" czyli przyśpiewka wykonywana ze strony Brzozowskiego była po prostu słaba. W tej przyśpiewce nie było niczego zniewalającego, co mogłoby wprawić w uniesienie sympatyków dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei odsłona turnieju europejskiej piosenki, podczas którego ambasador Polski nie jest w stanie dostać się do finałowej fazy. Od dawna wybieranie reprezentantów naszego kraju na konkurs Eurowizji nie wychodzi nam zbyt dobrze i bez większego problemu można pojąć to. Trzeba więc pokładać nadzieję w tym, że w następnych latach nasz ambasador da radę dostać się do finału o zwycięstwo w turnieju piosenki europejskiej. W takiej sytuacji niezwykle ważne jest to, aby wskazać najlepszego artystę, który umieć będzie olśnić europejskich widzów. W przeciwnej sytuacji ponownie nie damy rady do finałowego starcia w zawodach europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz