Technology

Messi Leo przestał być kapitanem Blaugrany! Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii futbolu światowego zmienia klub na PSG!

23.08.2021, 09:09 0 komentarzy
Messi Leo przestał być kapitanem Blaugrany! Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii futbolu światowego zmienia klub na PSG!

Transferowe roszady zespołów futbolowych podczas pauzy pomiędzy sezonami niewątpliwie robią wrażenie. Jednak niemal wszystkich wielbicieli nożnej piłki zdziwiło to, co mogliśmy zobaczyć tego lata. Większość piłkarskich fanów była pewna, iż Messi zostanie zawodnikiem Blaugrany do końca swojej przygody z piłką nożną. Pochodząca z Hiszpanii drużyna ma jednak finansowe kłopoty i reprezentant Argentyny nie mógł nic zrobić, był zmuszony zmienić klub. Paris Saint-Germain okazał się klubem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry narodowej Argentyny. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcelony zatwierdził zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi klub z Ligue 1. Trzeba być świadomym tego, iż to bez cienia wątpliwości przełomowa chwila w historii europejskiej piłki. Wielbiciele piłki nożnej teraz będą mieli szansę podziwiać występy Leo Messiego we francuskiej lidze. Z pewnością bardzo dużo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób argentyński gracz odnajdzie się w nowych warunkach. Messi stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe i Neymar Jr, co dać może PSG bardzo dużo trofeów.

Zostaw komentarz