Technology

Emocjonujące starcie na inaugurację sezonu ligi polskiej! Wiele bramek i wygrana Rakowa z Częstochowy nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

26.07.2021, 14:04 0 komentarzy
Emocjonujące starcie na inaugurację sezonu ligi polskiej! Wiele bramek i wygrana Rakowa z Częstochowy nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

Emocjonujące spotkanie na boisku Piasta Gliwice otrzymali okazję żeby oglądać piłkarscy sympatycy. Miejscowa drużyna Piasta z Gliwic w niedziele popołudniu gościła na własnym obiekcie reprezentantów wicemistrza ligi polskiej. Należy podkreślić, iż to było niezwykle mocne połączenie jak na inauguracyjną kolejkę nowej odsłony polskiej ligi. Każdy fan piłkarski w naszym kraju bez żadnych wątpliwości był zadowolony z śledzenia takiego spotkania. Trzeba mieć świadomość tego, że obie ekipy były niesamowicie blisko trzech punktów, a w trakcie meczu padło 5 bramek. Finalnie to reprezentanci drużyny Rakowa Częstochowa mogli radować się z pierwszego triumfu w nowym sezonie polskiej ligi. Piłkarze Piasta z Gliwic przegrali rezultatem 2 do 3 i na premierowe zwycięstwo muszą wyczekiwać chociaż do kolejnej serii gier. Ich oponentami w drugiej kolejce będą reprezentanci Stali z Mielca. Zawodnicy szkoleniowca Fornalika Waldemara bez wątpienia będą chcieli się odkuć po utracie punktów w inaugurującej serii gier nowego sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz