Technology

Dający nadzieję początek meczu w wykonaniu Świątek Igi oraz Łukasza Kubota finalnie przegrany! Na Igrzyskach Olimpijskich z pewnością nie zdobędziemy podium w turnieju tenisowy!

31.07.2021, 14:34 0 komentarzy

Należy mieć na uwadze fakt, iż na aktualnie trwających Olimpiadzie drużyna narodowa Polski w tym momencie prezentuje się słabo. Bez wątpienia niebywale słabo grali polscy tenisiści, którzy bardzo szybko odpadli z Igrzysk Olimpijskich. Niespodziewanie Iga Świątek szybko wyeliminowana została z rywalizacji o złoty medal w rozgrywkach singlowych, ale cały czas mogła liczyć na krążek w grze deblowej. Towarzyszem Świątek podczas ćwierćfinału miksta był Kubot, który również miał duże szanse na podium. Dla polskich graczy początek w pojedynku z rosyjskim duetem był obiecujący. Przez chwilę w trakcie otwierającego seta polscy tenisiści prowadzili rezultatem 3:0. Rosyjscy tenisiści jednak niezwykle szybko przerwali dominację i się zaczęły kłopoty polskich zawodników. Para reprezentantów z naszego kraju była bezradna i była zobligowana uznać lepszą dyspozycję rosyjskiej drużyny narodowej. Tym sposobem zaprzepaściliśmy ostatnią szansę na wygranie złotego medalu w tenisa na trwających aktualnie Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.