W kolejnym tygodniu rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej! Remis w spotkaniu polskiej kadry z ekipą Rosji.

10.06.2021, 12:49 0 komentarzy
W kolejnym tygodniu rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej! Remis w spotkaniu polskiej kadry z ekipą Rosji.

Futbol to obecnie najliczniej oglądana sportowa dyscyplina w polskim państwie. Nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić to, iż wielka ilość piłkarskich fanów czeka na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu. Polska kadra wystąpi na nich i rywalizować będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską kadrą, zespołem Słowacji a także kadrą Szwecji. Nie są to najłatwiejsi przeciwnicy, jednak mamy spore szanse na zakwalifikowanie się dalej i warto to zaznaczyć. W takim przypadku bardzo kluczowe będzie to, żeby przedstawić się z najlepiej przygotowanej strony. W ten wtorek drużyna narodowa grała pojedynek towarzyski z drużyną rosyjską, która też jedzie na europejskie mistrzostwa. Po raz pierwszy od wielu miesięcy sympatycy piłki nożnej mogli się stawić na obiekcie i mogli być bez cienia wątpliwości usatysfakcjonowani. Zabrakło jednak wielu akcji w tym starciu i finalnie polska kadra na remis zagrała z kadrą Rosji jeden do jednego. Gola dla polskiej kadry już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, natomiast dla rosyjskiego zespołu trafił Karawajew Wiaczesław.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane