Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

25.09.2020, 14:12 0 komentarzy
Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Program TVN-u o nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to murowany przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. W odcinkach gościnnie pojawia się sporo cenionych osób w świecie mody, jak na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

W ramach tego sezonu o miano Top Model konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się również osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze jury przyznaje tej osobie, której predyspozycje do stania się modelem lub modelką są największe, dzięki czemu ten uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra to głos użytkowników Internetu, których zadaniem było oddanie głosu na swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Produkcja TVN oferuje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, w związku z tym w każdej edycji zgłasza się spora ilość chętnych. W każdym odcinku uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich postępów i decyzja o tym, który uczestnik musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu. walczy całkiem sporo wartych uwagi osób, dlatego z pewnością warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz